Blog

Uydu İnternet

23 Temmuz 2013

Uydu internet ülkemizde kullanılan yeni nesil internet teknolojisidir. Uydu internet haberleşmenin yanı sıra maliyeti düşük uygun fiyatlarla olması yüzünden son kullanıcıya dahi hitap etmektedir. Bu gün karasal alt yapının olmadığı yerlerde yada ev telefonu olmayan bölgelerde uydu internet kullanılabilir. Mobil sistemler sayesinde uydu interneti yanınızda taşıyabilir ve çanak anteninizi hızlı bir şekilde ayarladıktan sonra internete erişebilirsiniz. Uydu internet günümüz alt yapısı olan standart ADSL ve VDSL internet hatlarından öndedir.

Fiber internete yakın hızları sayesinde size fiber hızında uydu interneti deneyimi yaşattırır.

20 Megabit’e varan download hızı ve 6  Megabit’e varan upload hızı ile alışıla gelmiş adsl hatlarından çok daha hızlıdır. Yağışlı havalarda ve karlı havalarda sorunsuzca kullanılabilmek için tasarlanmıştır. Avrupanın ve Türkiyenin heryerinde kullanılan bu teknolojik ağa dahil olun.

About admin

 ,  ,  ,  ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 (>y8l